Nordlux Photo (hliník) kov IP20 59372029
Kód: 59372029Podrobný popis
Malá a praktická mobilní lampička Nordlux Photo vhodná k přemisťování podle vašich potřebDodatočné parametre
| Kategória: | Lampy |
|---|---|
| EAN: | 5701581123014 |
| Materiál: | Kov |
| Hloubka: | 24cm |
| Výška: | 29cm |
| Barva kabelu: | černá |
| Délka kabelu: | 200cm |
| Hmotnost: | 0,82kg |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | plast |
| Maximální rozteč klipu: | 5cm |
| Nastavitelná hlava: | ano |
| Provedení: | hliník |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | pouze s chytrou žárovkou |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání a přednastavené moody |
| Vhodné dokoupit: | Smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Vypínač: | na kabelu |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 15W |
| Průměr stínítka: | 9,5cm |
| Výška stínítka: | 16cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)