Nordlux Petri (bílá) kov, sklo IP20 92746001
Kód: 92746001Podrobný popis
Jednoduché nástěnné/stropní svítidlo Nordlux Petri s alabastrovým skleněným stínítkemDodatočné parametre
| Kategória: | Přisazená |
|---|---|
| EAN: | 5708839013332 |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 9cm |
| Hmotnost: | 1,11kg |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 30cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr stínítka: | 30cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)