Nordlux Oja 29 Smart (černá) plast, kov IP20 2015036103
Kód: 2015036103Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ultra tenký stropní panel Oja 29 Smart, ovládání přes bluetooth, volba intenzity světelného toku i teploty barvy ve dvou barvách.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5704924013232 |
| Materiál: | plast, kov |
| Příkon: | 15W |
| Výška: | 2,3cm |
| Barevná teplota: | 2700-6500K |
| Důležité info: | Smart ovladač není součástí balení. |
| Energetická třída: | F |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 29,4cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 1600lm |
| Typ stmívače/stmívání: | přes aplikaci/smart ovladač |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | plynulé stmívání, plynulé nastavení barevné teploty |
| Vhodné dokoupit: | aplikaci (zdarma) / Smart ovladač |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 25000 hodin |
| Kolekce: | Oja Smart |
| Úhel paprsku: | 120° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)