Nordlux Nobu (černá) kov, plast IP20 2120405003
Kód: 2120405003Podrobný popis
Stolní, nástěnné nebo lampa s klipem, Nobu od Nordluxu využijete kdekoliv bude třeba, v černém a šedém matném provedení.Dodatočné parametre
| Kategória: | Lampy |
|---|---|
| EAN: | 5704924000942 |
| Materiál: | Plast |
| Hloubka: | 49,5cm |
| Příkon: | 9W |
| Výška: | 46,5cm |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Barva kabelu: | černá |
| Délka kabelu: | 250cm |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost: | 2,7kg |
| Index podání barev (CRI): | 90 Ra |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Nastavitelná hlava: | ano |
| Nastavitelné rameno: | ano |
| Provedení: | černá |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 600lm |
| Typ stmívače/stmívání: | dotykový |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | plynulé stmívání |
| Vypínač: | na lampě |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 30000 hodin |
| Průměr stínítka: | 10,5cm |
| Průměr základny: | 20cm |
| Úhel paprsku: | 120° |
| Výška stínítka: | 5cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)