Nordlux Nimal Double (mosaz) plast, kov IP44 2310521035
Kód: 2310521035Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Nástěnné svítidlo Nimal Double s vysokým krytím je vhodné do koupelny. Ve 2 barevných provedeních, ve stylu Art Deco s vroubkovaným stínítkem.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924016301 |
| Materiál: | plast, kov |
| Hloubka: | 12,5cm |
| Výška: | 35cm |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | mosaz |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | E14 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 25W |
| Průměr stínítka: | 7,8cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)