Nordlux Nama (50cm) černá Venkovní zahradní sloupky hliník, plast IP54 2118268003
Kód: 2118268003Podrobný popis
Solární zahradní sloupek Nama od Nordluxu v elegantním kulatém provedení, dobíjí se během dne slunečním zářením a aktivuje se při detekci pohybu. Dostupné ve dvou velikostech – výška 50 nebo 90 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5704924005008 |
| Materiál: | hliník, plast |
| Příkon: | 1W |
| Výška: | do 1m, 50cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP54 |
| Pohybový senzor: | ano |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 17cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 65lm |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 30000 hodin |
| Úhel paprsku: | 87° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)