Nordlux Nadia (bílá) plast, kov IP20 2412071001
Kód: 2412071001Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Podrobný popis
Nástěnné svítidlo Nadia se skládaným stínítkem, které poskytuje rozptýlené světlo, je doplněno o kovový rám. Vhodné do ložnice nebo obývacího pokoje.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924018343 |
| Materiál: | plast, kov |
| Výška: | 50cm |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 45cm |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | E14 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 25W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)