Nordlux Mixit Pro (černá) plast, kov IP23 71810103
Kód: 71810103Podrobný popis
Vestavěné bodové svítidlo Nordlux Mixit Pro s nastavitelným sklonem 30° a možností venkovního použití ve 3 barevných provedeníchDodatočné parametre
| Kategória: | Vestavěná |
|---|---|
| EAN: | 5704924016486 |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 7,2cm |
| Hmotnost: | 0,16kg |
| Krytí: | IP23 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | černá, broušená ocel |
| Průměr: | 8,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ bodovky: | vestavná směrovatelná |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Mixit |
| Maximální příkon: | 8W |
| Montážní otvor: | 8,5cm |
| Montážní výška: | min. 6,8cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)