Nordlux Mixit (broušená ocel) kov, plast IP23 71820132
Kód: 71820132Podrobný popis
Vestavěné bodové svítidlo Nordlux Mixit s dvěma kroužky pro změnu barevného provedení s nastavitelným sklonem 30° a možností venkovního použitíDodatočné parametre
| Kategória: | Vestavěná |
|---|---|
| EAN: | 5701581264779 |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 13,5cm |
| Hmotnost: | 0,23kg |
| Krytí: | IP23 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | broušená ocel |
| Průměr: | 8,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ bodovky: | vestavná směrovatelná |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Mixit |
| Maximální příkon: | 8W |
| Montážní otvor: | 8,5cm |
| Montážní výška: | min. 13,5cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)