Nordlux Milford Mini (opálové sklo, černá) sklo, kov IP20 2412631003
Kód: 2412631003Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástěnné svítidlo Milford Mini od Nordluxu. Originál z opálového skla se skládaným vzhledem v kombinaci s černým kovem. Do obývacího pokoje i chodby.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924018688 |
| Materiál: | Sklo, kov |
| Šířka: | 19cm |
| Výška: | 16,5cm |
| Barva kabelu: | černá |
| Délka kabelu: | 150cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | plast |
| Odpojitelný kabel: | ano |
| Provedení: | opálové sklo, černá |
| Průměr: | 10cm |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Vypínač: | na kabelu |
| Závit: | E14 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Milford |
| Maximální příkon: | 10W |
| Průměr základny: | 10cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)