Nordlux MIB 6 (chrom) kov, plast IP20 61681033
Kód: 61681033Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zamilujte se do Nordlux MIB: elegantní nástěnné svítidlo ✔ Nastavitelná hlava ✔ Směrové světlo ✔ Precizní dánský design ✔ Doručíme bleskově ✨Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924014468 |
| Materiál: | kov, plast |
| Hloubka: | 17,1cm |
| Výška: | 20cm |
| Délka kabelu: | 180cm |
| Krytí: | IP20 |
| Nastavitelná hlava: | ano |
| Odpojitelný kabel: | ano |
| Provedení: | chrom |
| Průměr: | 6cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Vypínač: | na lampičce |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Mib |
| Maximální příkon: | 20W |
| Průměr základny: | 10cm |
| Úhel paprsku: | 90° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)