Nordlux Matis Clamp (bílá) kov, plast IP20 2512222001
Kód: 2512222001Podrobný popis
Dodejte interiéru jemný efekt se závěsným svítidlem Nordlux Matis: minimalistický design ✔ Nastavitelné stínidlo ✔ Krásná hra světla ✔ Doručíme bleskověDodatočné parametre
| Kategória: | Lampy |
|---|---|
| EAN: | 5704924024405 |
| Materiál: | kov, plast |
| Hloubka: | 28cm |
| Délka kabelu: | 150cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | plast |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 12,5cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Vypínač: | na lampičce |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Matis |
| Maximální příkon: | 15W |
| Výška stínítka: | 14,5cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)