Nordlux Matis (bílá) kov, plast IP20 2512201001
Kód: 2512201001Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Objevte nástěnné svítidlo Nordlux Matis: nastavitelný sklon ✔ Jemný světelný efekt ✔ Precizní provedení ✔ Ideální na čtení i relax ✔ Rychlé doručeníDodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924024382 |
| Materiál: | kov, plast |
| Hloubka: | 27cm |
| Délka kabelu: | 150cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | plast |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 12,5cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Vypínač: | na lampičce |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Matis |
| Maximální příkon: | 15W |
| Průměr základny: | 10cm |
| Výška stínítka: | 14,5cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)