Nordlux Marsi 260lm (bílá) kov IP20 2312351001
Kód: 2312351001Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástěnné svítidlo Marsi tvořené dvěma kruhovými stínítky dodává prostoru rozptýlené světlo a je stmívatelné ve 3 krocích. V bílém provedení se hodí do chodby nebo ložnice.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924015809 |
| Materiál: | Kov |
| Hloubka: | 7,5cm |
| Výška: | 21cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Barva kabelu: | černá |
| Délka kabelu: | 150cm |
| Energetická třída: | E |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 21cm |
| Stmívač: | ano |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 260lm |
| Typ stmívače/stmívání: | přes tlačítko, 3 stupně |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | 260lm, 170lm, 85lm |
| Vypínač: | na kabelu |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 20000 hodin |
| Kolekce: | Marsi |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)