Nordlux Luchy (černá) Venkovní nástěnná svítidla kov, sklo IP44 2418231003
Kód: 2418231003Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Podrobný popis
Venkovní nástěnné svítidlo Luchy od Nordluxu kombinuje černý rám a skleněné desky, hodí se tak k různým druhům architektury. Kombinujte s dekorativní žárovkou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924017780 |
| Materiál: | kov, sklo |
| Délka: | 12cm |
| Šířka: | 11cm |
| Výška: | 22,5cm |
| Krytí: | IP44 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | černá |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 10W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)