Nordlux Lišta Link černá () černá kov IP20 79079903
Kód: 79079903Podrobný popis
Lišta k systému Link v černé barvě ve třech délkách.Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém |
|---|---|
| EAN: | 5701581356382 |
| Materiál: | Kov |
| Délka: | 107cm |
| Šířka: | 3,5cm |
| Výška: | 1,8cm |
| Hmotnost: | 0,77kg |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | černá |
| Záruka: | 2 roky |
| Kolekce: | Link |
| Maximální příkon: | 690W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)