Nordlux Lišta Link bílá () bílá kov IP20 2110589901
Kód: 2110589901Podrobný popis
Lišta k systému Link v bílé barvě ve dvou délkáchDodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém |
|---|---|
| EAN: | 5704924007187 |
| Materiál: | Kov |
| Délka: | 187cm |
| Hloubka: | 1,8cm |
| Šířka: | 3,5cm |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | bílá |
| Kolekce: | Link |
| Maximální příkon: | 690W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)