Nordlux Linton (mosaz) Venkovní zahradní sloupky kov, plast IP54 2218308035
Kód: 2218308035Podrobný popis
Odolný zahradní sloupek Linton od Nordluxu poskytuje rozptýlené světlo a je vhodné do drsného počasí, dostupné ve dvou barevných provedeních.Dodatočné parametre
| Kategória: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5704924011085 |
| Materiál: | kov, plast |
| Výška: | 80cm |
| Krytí: | IP54 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | mosaz |
| Průměr: | 13cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Linton |
| Maximální příkon: | 15W |
| Průměr základny: | 14,5cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)