Nordlux Linton (galvanizovaná ocel) Venkovní nástěnná svítidla kov, plast IP54 2218281031
Kód: 2218281031Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Odolné nástěnné světlo do exteriéru Linton od Nordluxu poskytuje rozptýlené světlo a je vhodné do drsného počasí, dostupné ve dvou barevných provedeních.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924011030 |
| Materiál: | kov, plast |
| Hloubka: | 17,6cm |
| Výška: | 29,8cm |
| Krytí: | IP54 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | galvanizovaná ocel |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Linton |
| Maximální příkon: | 15W |
| Průměr stínítka: | 13cm |
| Průměr základny: | 9,8cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)