Nordlux Linas (černá) Venkovní nástěnná svítidla hliník, plast IP54 2418291003
Kód: 2418291003Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Venkovní nástěnné svítidlo Linas v aerodynamickém kónickém tvaru skvěle osvětlí vchodové dveře nebo jinou část exteriéru.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924017674 |
| Materiál: | hliník, plast |
| Hloubka: | 28,8cm |
| Výška: | 16,4cm |
| Krytí: | IP54 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 25,5cm |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 15W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)