Nordlux Lilly (hnědá) mramor IP20 2213575018
Kód: 2213575018Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Stolní lampa z opálového skla s mramorovou minimalistickou základnou - to je Nordlux Lilly.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5704924012303 |
| Materiál: | Sklo |
| Výška: | 28,5cm |
| Barva kabelu: | bílá |
| Délka kabelu: | 150cm |
| Hmotnost: | 2,2kg |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Provedení: | hnědá |
| Průměr: | 15cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Vypínač: | na kabelu |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E14 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Lilly |
| Maximální příkon: | 25W |
| Průměr základny: | 8cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)