Nordlux LED žárovka Spiral Deco Globe Gold 4,9W E27 2000K (zlatá) Dekorativní žárovky sklo 2080182758
Kód: 2080182758Podrobný popis
Designová LED žárovka pro svítidla se závitem E27.Dodatočné parametre
| Kategória: | Design |
|---|---|
| EAN: | 5704924000225 |
| Materiál: | Sklo |
| Výška: | 14cm |
| Barevná teplota: | 2200K |
| Energetická třída: | G |
| Provedení: | zlatá |
| Průměr: | 9,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 400lm |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Maximální příkon: | 4,9W |
| Úhel paprsku: | 330° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)