Nordlux LED žárovka Smart Deco Gold Standard 4,7W E27 2200K (jantarová) Dekorativní žárovky sklo 2170102747
Kód: 2170102747Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Designová chytrá stmívatelná LED žárovka pro svítidla se závitem E27. V jantarovém provedení.Dodatočné parametre
| Kategória: | Smart |
|---|---|
| EAN: | 5704924006401 |
| Materiál: | Sklo |
| Příkon: | 4,7W |
| Výška: | 10,5cm |
| Barevná teplota: | 2200K |
| Energetická třída: | G |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Provedení: | jantarová |
| Průměr: | 6cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Úhel paprsku: | 360° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)