Nordlux LED žárovka S105 4,1W E27 2700K (jantarová) Dekorativní žárovky sklo, hliník IP20 2480062700
Kód: 2480062700Podrobný popis
Designová stmívatelná žárovka Nordlux LED žárovka S105 4,1W E27Dodatočné parametre
| Kategória: | Design |
|---|---|
| EAN: | 5704924018190 |
| Materiál: | sklo, hliník |
| Příkon: | 4,1W |
| Výška: | 15cm |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Energetická třída: | F |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | jantarová |
| Průměr: | 10,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 400lm |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Úhel paprsku: | 360° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)