Nordlux LED žárovka Retro Deco Edison 3,5W E27 1800K (zlatá) Dekorativní žárovky sklo 2080082758
Kód: 2080082758Podrobný popis
Designová Nordlux LED žárovka Retro Deco Edison 3,5W E27Dodatočné parametre
| Kategória: | Design |
|---|---|
| EAN: | 5704924000119 |
| Materiál: | Sklo |
| Výška: | 14,5cm |
| Barevná teplota: | 1800K |
| Energetická třída: | G |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Provedení: | zlatá |
| Průměr: | 6,4cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 120lm |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Maximální příkon: | 3,5W |
| Úhel paprsku: | 330° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)