Nordlux LED žárovka Retro 3,5W E27 3000K (zlatá) Dekorativní žárovky sklo 2290042758
Kód: 2290042758Podrobný popis
Designová žárovka Nordlux LED žárovka Retro 3,5W E27Dodatočné parametre
| Kategória: | Design |
|---|---|
| EAN: | 5400848003037 |
| Materiál: | Sklo |
| Příkon: | 3,5W |
| Výška: | 30,8cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Energetická třída: | G |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Provedení: | zlatá |
| Průměr: | 17,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 210lm |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Úhel paprsku: | 360° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)