Nordlux LED žárovka G45 E27 4,2W 2700K stmívatelná (čirá) Dekorativní žárovky sklo 5182006321
Kód: 5182006321Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nordlux LED žárovka G45 E27 4,2W 2700K stmívatelnáDodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 6923933813483 |
| Materiál: | Sklo |
| Výška: | 7,9cm |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Energetická třída: | E |
| Provedení: | čirá |
| Průměr: | 4,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 470lm |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Maximální příkon: | 4,2W |
| Úhel paprsku: | 360° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)