Nordlux LED žárovka G45 E27 2,1W 2700K (čirá) Dekorativní žárovky sklo 5182001121
Kód: 5182001121Podrobný popis
Nordlux LED žárovka G45 E27 2,1W 2700KDodatočné parametre
| Kategória: | Design |
|---|---|
| EAN: | 6923933814046 |
| Materiál: | Sklo |
| Výška: | 7,9cm |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Energetická třída: | E |
| Provedení: | čirá |
| Průměr: | 4,5cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 250lm |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Maximální příkon: | 2,1W |
| Úhel paprsku: | 360° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)