Nordlux LED žárovka E27 7,2W 2700K stmívatelná (čirá) LED žárovky sklo 5181003621
Kód: 5181003621Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
Nordlux LED žárovka E27 7,2W 2700K stmívatelnáDodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 6923933818259 |
| Materiál: | Sklo |
| Příkon: | 7,2W |
| Výška: | 10,4cm |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Energetická třída: | E |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Provedení: | čirá |
| Průměr: | 6cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 806lm |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Úhel paprsku: | 360° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)