Nordlux LED žárovka E14 4,2W 2700K stmívatelná (čirá) LED žárovky sklo 5194002421
Kód: 5194002421Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
Nordlux LED žárovka E14 4,2W 2700K stmívatelnáDodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 6923933818099 |
| Materiál: | Sklo |
| Výška: | 10,2cm |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Provedení: | čirá |
| Průměr: | 6,3cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 345lm |
| Závit: | E14 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Maximální příkon: | 4,2W |
| Úhel paprsku: | 36° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)