Nordlux LED žárovka Checked 3,9W E27 3000K (bílá) Dekorativní žárovky sklo, hliník IP20 2480092701
Kód: 2480092701Podrobný popis
Designová žárovka Nordlux LED žárovka Checked 3,9W E27Dodatočné parametre
| Kategória: | Design |
|---|---|
| EAN: | 5704924018220 |
| Materiál: | sklo, hliník |
| Příkon: | 3,9W |
| Výška: | 18cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Energetická třída: | E |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 12,5cm |
| Světelný tok: | 500lm |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Úhel paprsku: | 360° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)