Nordlux LED žárovka B22 6,8W 2700K 3ks (čirá) LED žárovky sklo 5181000423
Kód: 5181000423Podrobný popis
Nordlux LED žárovka B22 6,8W 2700K v balení 3 kusůDodatočné parametre
| Kategória: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 6923933819881 |
| Materiál: | Sklo |
| Příkon: | 6,8W |
| Výška: | 10,2cm |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Energetická třída: | E |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Provedení: | čirá |
| Průměr: | 6cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 806lm |
| Závit: | B22 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Úhel paprsku: | 360° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)