Nordlux Lønstrup 32 (černá) Venkovní nástěnná svítidla kov, sklo IP44 71411003
Kód: 71411003Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Klasické jednoduché venkovní nástěnné svítidlo poskytující krásné měkké světlo ve třech barevných provedeníchDodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5701581277977 |
| Materiál: | galvanizovaná ocel |
| Hloubka: | 36cm |
| Výška: | 28,5cm |
| Hmotnost: | 2,03kg |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | černá |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Lønstrup |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr stínítka: | 31cm |
| Průměr základny: | 10,8cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)