Nordlux Lønstrup 22 (černá) Venkovní nástěnná svítidla kov, sklo IP44 71431003
Kód: 71431003Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Klasické jednoduché venkovní nástěnné svítidlo poskytující krásné měkké světlo ve dvou barevných provedeníchDodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5701581232389 |
| Materiál: | galvanizovaná ocel |
| Hloubka: | 26,5cm |
| Výška: | 26,5cm |
| Hmotnost: | 1,75kg |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | černá |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Lønstrup |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr stínítka: | 22cm |
| Průměr základny: | 9,4cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)