Nordlux Kettle Tripod 31 (dřevo) Zavěšení a stojany kov, dřevo 2018035014
Kód: 2018035014Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Podrobný popis
Elegantní trojnohý stojan pro světlo KettleDodatočné parametre
| Kategória: | OSVĚTLENÍ |
|---|---|
| EAN: | 5701581496484 |
| Materiál: | kov, dřevo |
| Délka: | 15,7cm |
| Šířka: | 17,9cm |
| Výška: | 34cm |
| Provedení: | dřevo, ostatní |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Kettle |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)