Nordlux Kettle Tripod 31 (černá) Zavěšení a stojany kov, dřevo 2018035003
Kód: 2018035003Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantní trojnohý stojan pro světlo KettleDodatočné parametre
| Kategória: | OSVĚTLENÍ |
|---|---|
| EAN: | 5701581496385 |
| Materiál: | kov, dřevo |
| Délka: | 15,7cm |
| Šířka: | 17,9cm |
| Výška: | 34cm |
| Provedení: | černá, ostatní |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Kettle |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)