Nordlux Kettle Tripod 110 (dřevo) Zavěšení a stojany kov, dřevo 2018044014
Kód: 2018044014Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Podrobný popis
Elegantní trojnohý stojan pro světlo KettleDodatočné parametre
| Kategória: | OSVĚTLENÍ |
|---|---|
| EAN: | 5701581496682 |
| Materiál: | kov, dřevo |
| Délka: | 32cm |
| Šířka: | 36,7cm |
| Výška: | 104cm |
| Provedení: | dřevo, ostatní |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Kettle |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)