Nordlux Kaito 2 Pro 40 (bílá) kov, plast IP20 2320556001
Kód: 2320556001Podrobný popis
Inovativní stropní svítidlo Kaito 2 Pro 40 s nastavitelným kloubem pro směrování záření ve dvou barevných provedeních.Dodatočné parametre
| Kategória: | Přisazená |
|---|---|
| EAN: | 5704924021879 |
| Materiál: | Plast |
| Příkon: | 24W |
| Výška: | 11,5cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Energetická třída: | E |
| Hmotnost: | 2,3kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP20 |
| Nastavitelná hlava: | ano |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 38,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 1840lm |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | plynulé stmívání |
| Vhodné dokoupit: | externí stmívač |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 30000 hodin |
| Kolekce: | Kaito |
| Průměr stínítka: | 38,5cm |
| Průměr základny: | 10,5cm |
| Úhel paprsku: | 45° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)