Nordlux Harlow Smart 60 (bílá) plast IP54 2110806101
Kód: 2110806101Podrobný popis
Jednoduché obdélníkové stropní svítidlo Harlow Smart 60 od Nordluxu vybavené funkcí MoodmakerDodatočné parametre
| Kategória: | Chytrá |
|---|---|
| EAN: | 5704924007422 |
| Materiál: | Plast |
| Délka: | 59,5cm |
| Příkon: | 21W |
| Šířka: | 29,5cm |
| Výška: | 2,3cm |
| Barevná teplota: | 2700-6500K |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost: | 1,4kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP54 |
| Provedení: | bílá |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 2100lm |
| Typ stmívače/stmívání: | telefon nebo dálkový ovladač |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (je dostupných více funkcionalit - např. i přednastavené moody apod.) |
| Vhodné dokoupit: | Smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 25000 hodin |
| Kolekce: | Harlow |
| Úhel paprsku: | 120° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)