Nordlux Franca (opálové sklo, mosaz) kov, sklo IP20 2312561035
Kód: 2312561035Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástěnné svítidlo Franca propojuje klasický lustr s moderním přístupem. Vintage detaily v kombinaci s moderním nádechem, skleněné kopule vydávají příjemné rozptýlené světlo.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924015915 |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 22cm |
| Barva kabelu: | bílá |
| Délka kabelu: | 150cm |
| Hmotnost: | 0,48kg |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Odpojitelný kabel: | ano |
| Provedení: | opálové sklo, mosaz |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač (při zapojení "do zdi") nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Vypínač: | na lampičce |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E14 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Franca |
| Maximální příkon: | 40W |
| Průměr stínítka: | 13cm |
| Průměr základny: | 10cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)