Nordlux Elkton (Ø14,5cm) bílá plast IP20 47530101
Kód: 47530101Podrobný popis
Bílé vestavné stropní svítidlo Elkton od Nordluxu. Možnost rozsvícení jednotlivých částíDodatočné parametre
| Kategória: | Vestavěná |
|---|---|
| EAN: | 5701581414983 |
| Materiál: | Plast |
| Příkon: | 12W |
| Výška: | 4,2cm |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost: | 0,225kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP20 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | Ø14,5cm, 14,5cm |
| Stmívač: | ano |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 350lm |
| Typ bodovky: | vestavná |
| Typ stmívače/stmívání: | přes vypínač, 3 stupně |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | celé stínítko, prostředek, vnější kroužek |
| Vhodné dokoupit: | Nic - stačí klasický vypínač |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 25000 hodin |
| Lze stmívání vypnout: | ne, proto nedoporučujeme používat se sensorem |
| Montážní otvor: | 8,2cm |
| Montážní výška: | min. 5cm |
| Úhel paprsku: | 120° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)