Nordlux Delux textilní závěs (černá) Zavěšení a stojany kov, plast IP20 2412023003
Kód: 2412023003Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Jednoduchý textilní závěs Nordlux Delux. Délka závěsu 200 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | OSVĚTLENÍ |
|---|---|
| EAN: | 5704924017148 |
| Materiál: | kov, plast |
| Výška: | 9,6cm |
| Délka kabelu: | 200cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Provedení: | černá |
| Závit: | E27 |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr základny: | 12,4cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)