Nordlux Delux textilní závěs (bílá) Zavěšení a stojany kov, plast IP20 2412023001
Kód: 2412023001Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Podrobný popis
Jednoduchý textilní závěs Nordlux Delux. Délka závěsu 200 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | OSVĚTLENÍ |
|---|---|
| EAN: | 5704924017155 |
| Materiál: | kov, plast |
| Výška: | 9,6cm |
| Délka kabelu: | 200cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Provedení: | bílá |
| Závit: | E27 |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr základny: | 12,4cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)