Nordlux Darci (černá) kov, plast IP20 2120551003
Kód: 2120551003Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kombinace funkčního a estetického - to je nástěnná lampička Darci od Nordluxu. Pomocí kloubu nastavíte směr svícení, díky čemuž se hodí do čtecího koutku. V černém provedení s matným sametovým povrchem.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924004247 |
| Materiál: | Plast |
| Hloubka: | 55cm |
| Výška: | 36,5cm |
| Barva kabelu: | bílá |
| Délka kabelu: | 180cm |
| Hmotnost: | 0,92kg |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Nastavitelná hlava: | ano |
| Odpojitelný kabel: | ano |
| Provedení: | černá, písková |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač (při zapojení "do zdi") nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Vypínač: | na lampičce |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E14 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Darci |
| Maximální příkon: | 25W |
| Průměr stínítka: | 22,5cm |
| Průměr základny: | 11cm |
| Výška stínítka: | 16,5cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)