Nordlux Cyclone (černá) kov IP20 73072003
Kód: 73072003Podrobný popis
Lakovaná kovová čtecí lampička Nordlux Cyclone s nastavitelným sklonem stínítka na klipDodatočné parametre
| Kategória: | Lampy |
|---|---|
| EAN: | 5701581220775 |
| Materiál: | Kov |
| Délka: | 11cm |
| Výška: | 22cm |
| Barva kabelu: | bílá |
| Délka kabelu: | 160cm |
| Hmotnost: | 0,48kg |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | plast |
| Maximální rozteč klipu: | 5cm |
| Nastavitelná hlava: | ano |
| Provedení: | bílá, černá |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | pouze s chytrou žárovkou |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání a přednastavené moody |
| Vhodné dokoupit: | Smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Vypínač: | na kabelu |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E14 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Cyclone |
| Maximální příkon: | 15W |
| Průměr stínítka: | 10,5cm |
| Výška stínítka: | 17cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)