Nordlux Coupar Solar (černá) Venkovní zahradní sloupky hliník, plast IP44 2518228003
Kód: 2518228003Podrobný popis
Užijte si chytré osvětlení s Nordlux Coupar ✔ Solární lampa s pohybovým senzorem ✔ Stylový design ✔ Dvě úrovně světla ✔ Bez kabelů ✔ Doručíme bleskověDodatočné parametre
| Kategória: | Solární |
|---|---|
| EAN: | 5704924023460 |
| Materiál: | hliník, plast |
| Výška: | 80cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP44 |
| Pohybový senzor: | ano |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 14cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 150lm |
| Vypínač: | na lampě |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Doba nabíjení: | 6,2h |
| Kolekce: | Coupar |
| Maximální příkon: | 3,2W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)