Nordlux Concordia (antracit) Venkovní zahradní sloupky hliník, plast IP44 49018050
Kód: 49018050Podrobný popis
Venkovní svítidlo Concordia s možností paralelního zapojení je spolehlivým řešením pro Vaši zahradu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5701581464384 |
| Materiál: | Hliník |
| Šířka: | 15cm |
| Výška: | 100cm |
| Hmotnost: | 3,84kg |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | antracit |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 28W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)