Nordlux Clyde (černá) kov, plast IP20 2010835003
Kód: 2010835003Podrobný popis
Útlý minimalistický design s velkou silou osvětlení, Nordlux ClydeDodatočné parametre
| Kategória: | Lampy |
|---|---|
| EAN: | 5704924001185 |
| Materiál: | Plast |
| Délka: | 25,5cm |
| Příkon: | 4W |
| Šířka: | 15cm |
| Výška: | 40,7cm |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Barva kabelu: | černá |
| Délka kabelu: | 150cm |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost: | 1,4kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Nastavitelné rameno: | ano |
| Provedení: | černá |
| Stmívač: | ano |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 350lm |
| Typ stmívače/stmívání: | přes tlačítko, 3 stupně |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | celé stínítko, prostředek, vnější kroužek |
| Vypínač: | na kabelu |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 25000 hodin |
| Kolekce: | Clyde |
| Lze stmívání vypnout: | ne |
| Průměr stínítka: | 8,5cm |
| Úhel paprsku: | 120° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)