Nordlux Chytrá žárovka E27 7W 2200-6500K 3ks (pískované sklo) Chytré žárovky plast 2270022701
Kód: 2270022701Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Chytrá žárovka vytváří správnou atmosféru pro každou příležitost. V balení 3 kusů.Dodatočné parametre
| Kategória: | Smart |
|---|---|
| EAN: | 5704924013096 |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 10,9cm |
| Barevná teplota: | 2200-6500K |
| Provedení: | pískované sklo |
| Průměr: | 6cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | přes aplikaci/smart ovladač |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Úhel paprsku: | 240° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)