Nordlux Chytrá žárovka E27 6,5W 2200-6500K (pískované sklo) Chytré žárovky plast 2270002700
Kód: 2270002700Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
Chytrá žárovka vytváří správnou atmosféru pro každou příležitost.Dodatočné parametre
| Kategória: | Smart |
|---|---|
| EAN: | 5704924013072 |
| Materiál: | Plast |
| Příkon: | 6,5W |
| Výška: | 10,9cm |
| Barevná teplota: | 2200-6500K |
| Energetická třída: | E |
| Provedení: | pískované sklo |
| Průměr: | 6cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 806lm |
| Typ stmívače/stmívání: | přes aplikaci/smart ovladač |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 25000 hodin |
| Úhel paprsku: | 240° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)